Dátum Aktualizácie: 21 V Júni 2024
Anonim
Simone Biles je oficiálne najlepšia svetová gymnastka - Životný Štýl

Obsah

Simone Bilesová sa zapísala do histórie včera večer, keď si odniesla zlato z individuálnej viacbojovej gymnastickej súťaže a stala sa prvou ženou za posledné dve desaťročia, ktorá držala majstrovstvá sveta. a Olympijské tituly vo viacboji. Je tiež prvou gymnastkou, ktorá vyhrala tri majstrovstvá sveta v rade. A nielen, že Biles získal zlatú medailu, porazila tímovú kolegyňu Aly Raismanovú o 2,1 bodu-skutočne ohromujúce rozpätie. (Predtým bol najväčší rozdiel na víťazstvo vo viacboji 0,6 od Nastie Liukinovej v roku 2008. A keď Gabby Doublas vyhrala zlato v Londýne, bolo to len o 0,259 bodu.) Jej víťazstvo tiež pomáha upevniť postavenie USA v gymnastike. svet: Sme teraz prvým národom, ktorý má štyroch po sebe nasledujúcich víťazov olympijských hier.

Niet divu, že sa o nej teraz hovorí ako o najväčšej gymnastke všetkých čias.

Napriek tomu, že Raismana porazili, zdá sa, že ich stav BFF je zjavne taktný. „Idem do [viacboja] s vedomím, že [Biles vyhrá],“ povedal Raisman pre USA Today pred štvrtkovým podujatím. „Len preto, že vyhráva každú jednu súťaž.“ Raisman pôsobil extaticky len preto, aby si odniesol striebro po tom, čo mu ušla bronzová medaila v súťaži viacbojov 2012, a na Instagrame zverejnila fotografiu, na ktorej je na pódiu s titulkom „VYKUPENIE BABY. To je všetko“.

A hoci sa médiá už pokúšali použiť smiešne označenia pre Bilesovú ako „gymnastická verzia“ Michaela Phelpsa (ako podkopali iné atlétky), ona to jednoducho nemá. "Nie som ďalší Usain Bolt alebo Michael Phelps. Som prvá Simone Biles," povedala v rozhovore. Nielenže je úžasne úžasná, ale je aj veľmi pokorná: "Pre mňa som rovnaká Simone. Teraz mám len dve zlaté olympijské medaily. Mám pocit, že som dnes večer svoju prácu zvládla." Áno, dievča, povedali by sme, že ste to urobili vy a potom niektorí.